Co se děje?

5. srpna 2018 v 1:00 | adelaide |  Novinky a info


Vítám vás po osmi měsících na mém blogu:) Čte to vůbec ještě někdo?


No nic, blogu už se vlastně vůbec nevěnuju, protože mě to zkrátka přestalo bavit. To jsem celá já. Původní myšlenka, která mě provázela na začátku, byla ta, že jsem měla v plánu zaznamenávat něco málo ze života naší kočky. A docela se mi to i dařilo - článků z roku 2015 i 2016 bylo hodně a já do blogu byla hodně zapálená. Jenže... když vám je patnáct, tak přemýšlíte trošku jinak než v sedmnácti. Chci tím jen říct, že teď už mě baví něco trošku jiného než je přidávání fotek své kočky na internet a dávat k tomu retardované popisky. Nebo "vyrábění" citátů, které jsou opravdu vrcholem grafického odpadu - bože můj, jak jsem tohle mohla vůbec dělat já?! Jo, možná trošku přeháním, asi je to tím, že studuju grafickou školu, ale stejně...
Blog rozhodně neruším, jen sem budu něco psát jen sporadicky. Třeba jednou za půl roku. Nebo jednou za pět let. Kdoví. Znám se:)
Takže proč jsem vlastně tady? Ani nevím, zastesklo se mi... to moje tehdejší, ještě trošku dětské nadšení bylo super. Tak ráda bych byla i dneska do něčeho tak nadšená.
No fajn, budu k vám úplně upřímná - před několika měsíci jsem byla na praxi a tam jsem se dostala k supernabombené zrcadlovce, která fotila fakt skvělý fotky. Focení miluju a tak jsem si pár obrázků udělala, musela jsem využít takové šance, zrcadlovka je drahá (a taky težká jak kráva), nemůžu si ji jen tak dovolit, když nefotím profesionálně.
Tak vzniklo i pár snímků Bublinky, které jsou k vidění v následujícím článku.
No a protože Bublina navíc dneska slaví svoje šesté narozeniny (už je z ní školačka, haha), přišlo mi hezký zveřejnit její nejkrásnější fotky dnes. Enjoy it♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Lenča Lenča | Web | 24. září 2018 v 21:02 | Reagovat

Jéééé, ty ještě žiješ? :D
Taky už na svůj blog nechodím z úplně stejného důvodu. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama