V krabici

30. března 2015 v 19:53 | Adeluša |  Od adelaide
Dneska zase lilo (skvělej konec března -.-) a i když má Bubla déšť ráda, sníh s deštěm a vítr ji asi odradil, protože spala skoro celý den.
Asi ve čtyři odpoledne se Bublinka vzbudila, najedla se, vystrčila čumák ze dveří a zacouvala zpátky. Začala čuchat po předsíni, co by tak provedla. (Nutno říct, že pokud ten náš ďábel převtělený v kočku spí víc jak půl dne, začne být strašně hyperaktivní.)
Nevím, jak ostatní kočky, ale ta naše zbožňuje temný kouty - krabice, skříně, tašky, no prostě cokoliv si představíte. (Kromě sklepa, tam ji nedostanete, i kdyby padal barák.)
Nejdřív zalezla do botníku. Mezi našima botama se jí to asi nelíbilo (nedivím se Mrkající) tak se vykutálela ven. Po chvíli ke své radosti jednu kartonovou krabici našla. Okamžitě si do ní zalezla. Kdyby mohla, zavře a zalepí za sebou to víko.
Jak jsem říkala, po půl dne vyspávání a dvou miskách žrádla je opravdu hyperaktivní. V krabici jen tak ležet ji to za chvíli (cca 2 minuty?) přestalo bavit. Pochopitelně ji nenapadlo nic lepšího, než vytasit ty svoje super dlouhé a mega ostré drápy a začít cupovat krabici. Zajímalo by mě, co by dělala, kdyby ta krabice byla, řekněme, z toho tvrdého plastu.
Tahleta krabice byla "jen" z kartonu. Byla. Než jsem toho dábla vytáhla (Nech mě, Mňááuuu!) z krabice, vyzdobila čičina naši podlahu kartonovu drtí. Šikovná holka. Usmívající se
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Anior Anior | 5. dubna 2015 v 7:27 | Reagovat

Jé, to moje kočičky tááák vystihuje! ;-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama